Inovace v podobě polstrování na popruhu

POLSTROVÁNÍ NA POPRUH

Vaše spokojenost je naším cílem a proto jsme pro větší komfort přidali stylově pohodlné polstrování na popruh přes rameno.

 

Prostě multifunkční brašna

Stylová retro brašna do fitka i na služebku – prostě Multi taška

Poprvé jsem zatoužil po podobné tašce před třemi lety, když jsem pracoval ve Velké Británii. Stylové oblečení bylo a je synonymem pro tamější mladé lidi a i já jsem se snažil jít s dobou. Jelikož jsou však na ostrově podobné módní hity dost drahou záležitostí, poohlédl jsem se zcela logicky v Česku. Nemilé překvapení na mě čekalo, když mi na internetu vyhledávač našel jedinou tašku za necelých 2000 Kč! Tedy za cenu, za kterou jsem ji mohl bez problémů koupit i v Británii, ale i tak ani v nejmenším nesplňovala mé požadavky. V tu chvíli se stalo mým snem navrhnout a vytvořit brašnu, která by byla skutečným originálem, vyrobena by byla z kvalitních materiálů a zároveň by byla cenově dostupná širší veřejnosti. Právě cena a hlavně nedostatečná funkčnost ji odrazovala od koupě. Nyní jsem přesvědčen, že RETRO TAŠKA RADIMS v sobě všechny tyto vlastnosti kloubí a že zákazník s ní bude stejně spokojen jako já ve chvíli, kdy se mi podařilo můj sen uskutečnit.

RadimS

 

Den v přírodě :)

Vytáhli jsme naši retro tašku do přírody!

Konečně se oteplilo a my rozhodně nelenili. Popadli jsme foťák a vyrazili do přírody. Samozřejmě taška musela s námi!

 

 

 

A dovolili jsme si natočit krátké funkční videjko.

Zakoupit si svou můžete zde.

Ahoj všichni!

Vítejte na naši webové stránce! Neváhejte využít naši zaváděcí ceny, která je ovšem časově omezena! Každý den losujeme zákazníka, který vyhrává poštovné zdarma! 🙂

Přejeme příjemný nákup.