Get free shipping using FREESHIP discount code.

Dámská kožená peněženka

Hnědá ručně šitá dlouhánka
77 EUR
add

1) LOKÁLNÍ MATERIÁLY A VYROBENO V ČESKU

2) RUČNĚ ŠITO TRADIČNÍM SEDLÁŘSKÝM STEHEM

3) MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH ÚPRAV

Popis produktu

Hnědá dámská dlouhá kožená peněženka

Tato kožená dámská peněženka je kompletně celá vyrobena ručně. Od výřezu jednotlivých dílů, lepení, broušení hran až po ruční šití. Myslíme, že právě toto ji dělá v dnešní době rychlé módy opravdu jedinečnou a každý kus je a bude originálem. Dlouhověkost je zaručená ručním sedlářským stehem a voskovanou nití. 

Lokální materiály

Kůže použitá na výrobu dámské kožené peněženky je zpracována v České republice. V koželužně, která má tradici už několik desítek let a to použitím nejstaršího způsobu vyčiňování usní – Třísločiněním. Při této metodě se používají jen organické látky vyskytující se v přírodě (kůry stromů, dřevo, listy a kořeny některých rostlin). Všechny ostatní materiály poté nakupujeme od tuzemských dodavatelů.

Kapsy pro organizaci věcí

Ručně šitá dámská peněženka se uzavírá pomocí zdobeného cvoku. Peněženka má uvnitř na jedné straně kapsu na zip, která bezpečně uchová drobáky či nějaké cennosti. Na druhé straně je potom šest přihrádek na platební karty a jiné doklady. Pod nimi se skrývá místečko pro bankovky a účtenky.

Záruka kvality a individuální přístup

Jelikož se jedná o ruční práci, tak ručíme za kvalitu produktu. Nicméně jsme připravení opravit jakoukoliv závadu či „nehodu“ v naší dílně. Taky nabízíme individuální úpravy či ražbu iniciálu. Pro individuální požadavky piště na email info@radims.com.

 

Rozměry uzavřené peněženky jsou 20,5 x 9,5 x 2,5 cm (D x Š x V)

See it styled
Data processing
Hide