Messenger taška

Pravá hovězí kůže a pevné plátno

Naše brašna je určena k nošení přes rameno. Je vyrobena z odolného bavlněného plátna. Plátno na této brašně doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality. Kombinace těchto materiálů dělá naši tašku opravdu retro-vintage.

Zapínaní na cvok a nastavitelný popruh

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní koženého víka tašky jsme použili cvoky. Použité cvoky zaručují, že taška zůstane bezpečně uzavřena. K ještě většímu zabezpečení brašna disponuje vnitřním zipem.  Popruh si můžete nastavit na velikost, která vám bude vyhovovat. Díky širšímu popruhu není třeba polstrování a současně je nošení tašky pohodlnější. Popruh kvůli bezpečnému nošení nelze odepnout.

Kapsy pro organizaci a rozdělení věcí

Pod koženým víkem se ukrývají dvě přední kapsy, které pro snadnější přístup využívají magnetické cvoky. Taška disponuje třemi kapsami uzavíratelnými na zip. Dvě se nacházejí uvnitř brašny a jedna ze zadní venkovní strany tašky.

Jedinečný vzhled

na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako crazy horse leather. Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti našemu messenger bagu. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“.

Rozměry

Taška je 28 cm vysoká, 37 cm široká a 13 cm hluboká. Hladce uschová 13“ laptop.