Retro taška khaki

Cestovní a sportovní taška se skvělým designem

TOP KVALITA A STYLOVÝ DESIGN

Naše sportovní plátěné tašky jsou navrženy na Moravě a vyrobeny z moderního, pevného a odolného 100 % bavlněného plátna. Tento materiál má výbornou odolnost proti opotřebení a tak se perfektně hodí například jako každodenní brašna do fitka nebo na krátké cesty tzv. "víkendovka", etc..

Cestovní a také sportovní taška se skvělým designem? Ano! Naše taška Vám zaručí, že budete vyčnívat z davu, a to i když budete dřít v gymu, uzavírat business, kempovat nebo cestovat po světě. Na delší cesty můžete využít nastavitelný a odepínatelný popruh.

ZPEVŇUJÍCÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYSOCE KVALITNÍ ZIPY

Našim hlavním cílem bylo, zajistit, že Vás neselže žádná část příslušenství. Otevírání / Zavírání tašky a kapes nebylo nikdy lehčí, je totiž usnadněno pomocí velkých a kvalitních zipů. Spodní část tašky je chráněna proti špíně a poničení čtyřmi gumovými "čudlíky".

ODDĚLENÁ KAPSA NA OBUV

Tato kapsa je navržena aby oddělila Vaše boty od čistého oblečení. Nemusíte se tedy bát, že by se Vám oblečení zašpinilo nebo chytilo nechtěný zápach. Je ideální pro Vaše tenisky do posilovny nebo lakýrky pro Vaši business cestu.

SPECIFIKACE

Rozměry naši plátěné tašky jsou (50*20*32cm) – (D*Š*V). Tato velikost je perfektní pro příruční zavazadlo a vleze se i pod sedadlo. Pro organizaci a rozdělení vašich věcí v této cestovní tašce přes rameno můžete využít několik kapes, které se nacházejí venku i uvnitř. Naše multifunkční brašna disponuje třemi uzavíratelnými kapsami, které jsou ideální pro uschování vašich cenností. Popruh na rameno je doplněn pohodlným polstrováním pro větší komfort. Doplňky jsou vyrobeny z umělé kůže.

Naše RADIMS plátěná retro taška a krátké funkční videjko v našem blogu. Mrkněte zde.