Retro peněženka

Jedinečný vzhled

náš produkt je navržen tak, aby vyčníval v šedi dnešních peněženek. Užší, stylovější a kvalitnější. Tato slova přesně vystihují naši retro peněženku. Vyladěná kombinace použitých materiálů ji dělá výjimečnou záležitostí. Svým vzhledem Vám zaručí zvídavé pohledy, ať už platíte ve svém oblíbeném obchodě či sedíte na kafíčku s přáteli.

Vnější část peněženky je zpracována z kvalitního bavlněného plátna, které je vysoce odolné proti otěru. Tento materiál je příjemný na dotek a jeho vzhled je stylový.

Vnitřní část je vyrobena ze 100 % full grain kůže, na kterou je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako crazy horse leather. Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti naší peněženky. Kapsy na bankovky a účty jsou navrženy z anti-theft materiálu, který pomocí RFID stínění chrání vaše platební karty před zneužitím.

Méně je více                                                                                                          

naším cílem bylo, aby peněženka zabírala co nejméně místa, a proto disponuje čtyřmi přihrádkami pro karty, jednou pro ID kartu a dvěma kapsami pro bankovky a účty. Toto rozhodnutí zajistilo, že náš produkt můžete nosit nenápadně v kapse vašeho saka.

 Vychytaná kapsička

nechtěná ztráta SIM karet při Vašich dobrodružných cestách po světě je u konce. Navrhli jsme kapsu přímo pro tento účel. Zaručeně uchová SIM nebo paměťovou kartu v bezpečí.

Specifikace

Rozměry naší plátěné peněženky jsou (11×9,5x1cm) (DxŠxV).