Soutěž o messenger bag!

Pozor #soutez !!  Nový produkt  je za dveřmi, tak si o něj zasoutěžíme na Instegramu. Tímto bychom chtěli odměnit alespoň jednu osůbku, která v nás vložila důvěru a pořídila si náš produkt. 
Účast je jednoduchá!
1. Nahrej nápaditou fotku s naším produktem na Instagram
2. Označ na fotce @radimsbrand ať nás to upozorní 
3. Použij hashtag #radims a my vybereme originálního výherce s tímto hashtagem.

Jednoho výherce vyhlásíme v sobotu 24.2 

Radim messenger bag

Zaujměte originální sportovní taškou v retro stylu

Retro styl je velmi lákavý a nejen, že nás nutí hledat přirozenou eleganci, ale i tradiční hodnoty, které uznávaly již předchozí generace.

Unikátní retro taška

Naše značka je svěžím závanem do světa módy a namísto beztvaré kombinace různých stylů se zaměřila na elegantní retro styl, který snadno zaujme mladé i starší generace. Jednou z posledních novinek je sportovně laděná retro taška, se kterou lze vyrazit kamkoliv a nikde nezůstane bez povšimnutí. Barvy, materiál, provedení, to vše je sladěno tak, že taška působí jednoduše a přesto zajímavě. Lze ji využít jako vzhledné příruční zavazadlo, ale i tašku, kterou si vezmete do posilovny nebo na pracovní konferenci. Kromě populární khaki barvy je nyní k dispozici i v šedé variantě, která je rovněž velice elegantní.

Tento odstín můžete zakoupit ZDE

Soutěž o naši retro peněženku

Už známe vítěze

Mockrát děkujeme za tak hojnou účast v naši soutěži. 🤗

Správná odpověď je: Kapsička na SIM kartu 👍

Tímto vyhlašujeme výherce a to pana Robo Bursa a paní Tereza Muladi , prosíme výherce ať nám napíšou své adresy pro zaslaní naší peněženky 🎉🎁🏆

Zakoupit si svou RADIMS retro peněženku můžete zde.

Prostě multifunkční brašna

Stylová retro brašna do fitka i na služebku - prostě Multi taška

Poprvé jsem zatoužil po podobné tašce před třemi lety, když jsem pracoval ve Velké Británii. Stylové oblečení bylo a je synonymem pro tamější mladé lidi a i já jsem se snažil jít s dobou. Jelikož jsou však na ostrově podobné módní hity dost drahou záležitostí, poohlédl jsem se zcela logicky v Česku. Nemilé překvapení na mě čekalo, když mi na internetu vyhledávač našel jedinou tašku za necelých 2000 Kč! Tedy za cenu, za kterou jsem ji mohl bez problémů koupit i v Británii, ale i tak ani v nejmenším nesplňovala mé požadavky. V tu chvíli se stalo mým snem navrhnout a vytvořit brašnu, která by byla skutečným originálem, vyrobena by byla z kvalitních materiálů a zároveň by byla cenově dostupná širší veřejnosti. Právě cena a hlavně nedostatečná funkčnost ji odrazovala od koupě. Nyní jsem přesvědčen, že RETRO TAŠKA RADIMS v sobě všechny tyto vlastnosti kloubí a že zákazník s ní bude stejně spokojen jako já ve chvíli, kdy se mi podařilo můj sen uskutečnit.

Khaki barva v prodeji ZDE.

Den v přírodě :)

Vytáhli jsme naši retro tašku do přírody!

Konečně se oteplilo a my rozhodně nelenili. Popadli jsme foťák a vyrazili do přírody. Samozřejmě taška musela s námi!

 

 

 

A dovolili jsme si natočit krátké funkční videjko.

Zakoupit si svou můžete zde.

Ahoj všichni!

Vítejte na naši webové stránce! Neváhejte využít naši zaváděcí ceny, která je ovšem časově omezena! Každý den losujeme zákazníka, který vyhrává poštovné zdarma! 🙂

Přejeme příjemný nákup.