Wallet

99 %
Pathfinder in the blur of todays wallets.
20 EUR

1) DURABLE COTTON CANVAS

2) PREMIUM CRAZY HORSE LEATHER

3) SPECIAL SIM CARD POCKET

Product description

our vintage wallet was designed to stand out. Its slimmer, more stylish and crafted to perfection. Combination of used materials gives unique look to our canvas wallet.

Outside is made from cotton cavas material. This material is highly durable and looks stylish.

For inside of our wallet we used premium quality fullgrain leather. Speacial wax is applied to the surface of the leather, which gives it special look known as crazy horse leather. The leather has disorderly wrinkles, scars, scratches to present the vintage and retro.

Less is more                                                                                                          

We designed our wallet to be slim. There are four pockets for cards, one pocket for ID cards and two pocket for bank notes and bills. There is no pocket for coins. This makes our wallet lean and it can fit into your blazer pocket without anyone notice. 

Clever pocket

Do you travel a lot? Lost your sim card or sd card? Now you dont have to worry anymore. We made a special pocket for your sim or sd card inside our canvas wallet.

Dimensions

Dimensions of our vintage canvas wallet are (11×9,5x1cm) (LxHxV).

 
Customer reviews
Verified Buyer
100 %
Vracím se. A ráda. Úžasné věci pro správný chlapy!!! Radime děkuji Vám!
Verified Buyer
100 %
Retro Peněženku mám cca 6 týdnu. Po prvním otevření krabičky, jsem byl překvapen ať už jak byla pěkně zabalená tak osobním pozdravem. Dále peněženka je opravdu líbivá a i u okolí měla ohlas. Materiál je parádní a její konečná velikost je taky super. Přesně to co jsem hledal. Trochu mi chybí nějaká uzavíratelná kapsa na nějaké drobné, na druhou stranu musím nechávat spropitné. Vychytávka na sim, je parádní, několikrát jsem ji využil při cestě do Gruzie. Opravdu jsem moc spokojen.. a určitě nezůstanu jen u peněženky.
Verified Buyer
100 %
Děkuji moc za krásnou peněženku, kterou mám pro manžela jako dárek, i super komunikaci a budu se těšit na novinky (třeba i dámské). Krásné sluníčkové dny
Verified Buyer
100 %
Absolutní spokojenost. Plynulá komunikace, rychlé dodání, překrásné produkty. Už se těším, až budu mít příležitost objednávat znovu :-). Vřele doporučuji...
Verified Buyer
100 %
Vyborne dodani a pristup! Doporucuji :-)
Verified Buyer
100 %
Perfektní komunikace, vstřícnost, bleskové dodání. Zboží nádherné zpracované, opravdu kvalita a super design. Můj druhý nákup zde a určitě se vrátím.
Verified Buyer
90 %
Fajn ogar, se kterým je úžasná domluva. Fakt se toho jen nebát. Rychlost dodání: objednal jsem ve čtvrtek - v pátek v 10 ráno jsem ji měl. Materiál bombastický, balení úžasné, funkčnost naozaj luxusní. Proč 4*? Byl jsem zvyklý na klasickou koženou dokladovku, která měla místo i na zlaťáky. Tahle ji nemá, což je pro mě docela nedostatek. Ale jedná se jen o můj subjektivní názor a můj zvyk. Víceméně jsem na 100% spokojený!! A vřele doporučuji všem.
Verified Buyer
100 %
Well your products are so good and satisfying and surely everyone will like it �
Verified Buyer
100 %
Skvělý nápad, originální značka, stylovka pro pravé muže !!! A to vše za super ceny !!! Mám již velkou tašku a peněženku a jsem maximálně spokojený. Konečně někdo kdo myslel jen na muže, který chtěj mít těch pár věcí , který dennodenně užívají ve stylu. Milá komunikace a vstřícné jednání to jen podtrhává. Samozřejmě když se jmenujete Radim, tak na této značce se stanete závislými � už nyní se těším, co nového vznikne v dílně Radims.
Verified Buyer
100 %
Výborná peňaženka,použité kvalitné materiály,perfektná na nosenie v zadnom vrecku nohavíc,množstvo priehriadok,veľká spokojnosť z mojej strany
Verified Buyer
100 %
Úžasná peněženka materiálem i provedením.
Show more
See it styled
Data processing
Hide