Get free shipping using FREESHIP discount code.

Mini messenger khaki

Ražba iniciálů:
Product note:
55 EUR
add

1) ZAPÍNÁNÍ POMOCÍ PEVNÉHO CVOKU

2) HOVĚZÍ KŮŽE OŠETŘENÁ SPECIÁLNÍM VOSKEM

3) MAGNETICKY UZAVIRATELNÁ KAPSA

NOVĚ BYLA PŘIDÁNA MOŽNOST VYRAZIT INICIÁLY (BEZ DIAKRITIKY) NA PŘÁNÍ.

Popis produktu

Náš mini messenger bag je menší bráškou již tradičního messengeru. Je určen k nošení přes rameno. Vyroben z odolného bavlněného plátna. Plátno na této brašně doplňuje hovězí usně (kůže) nejvyšší kvality. Kombinace těchto materiálů dělá náš Radims mini messenger bag opravdu retro-vintage.

Zapínaní na cvok a nastavitelný popruh

K zaručení stylově vypadajícího a zároveň rychlého zavíraní/otvíraní koženého víka tašky jsme použili cvok. Cvok zaručuje, že náš mini messenger bag zůstane bezpečně uzavřen. K ještě většímu zabezpečení disponuje vnitřním zipem.  Popruh si můžete nastavit na délku, která vám bude vyhovovat. Popruh kvůli bezpečnému nošení nelze odepnout.

Kapsy pro organizaci věcí

Pod koženým víkem se ukrývá jedna přední kapsa, které pro snadnější přístup využívá magnetický cvok. Radims mini messenger bag disponuje třemi kapsami uzavíratelnými na zip. Dvě se nachází uvnitř  a jedna ze zadní venkovní strany tašky. Uvnitř se také ukrývá poutko na připnutí např. klíčů.

Jedinečný vzhled

Na kůži je aplikován speciální vosk, což dodává kůži starodávný vzhled známý ve světě jako "crazy horse leather". Díky tomuto vzhledu, přidá každý škrábanec na jedinečnosti naší brašně. Tato kůže postupem času užívání opravdu „zraje“.

Rozměry

Rozměry našeho mini messengeru přes rameno jsou 18,5 x 10 x 25cm (D x Š x V).

Material50% kůže; 50% plátno
StylRetro
BarvaKhaki
See it styled
Data processing
Hide